Zit jij de laatste tijd niet zo goed in je vel? Dan is de kans groot dat je therapie nodig hebt om voor jezelf even goed na te gaan waar dit aan ligt. Er kunnen heel veel dingen in het leven spelen waardoor je even niet goed in je vel zit. Het is daarom ontzettend belangrijk dat je dit uitzoekt. Je kunt je werk niet leuk vinden, niet goed in je relatie zitten of gewoonweg wat dingen niet erkennen of herkennen bij jezelf. Het is helemaal niet gek dat je niet helemaal lekker in je vel zit, heel veel mensen hebben dit een periode gehad. Als je het gevoel hebt dat deze periode te lang duurt en als deze momenten voor een langere tijd elke keer terugkomen dan is het tijd even verder te kijken. Je kunt dan in therapie gaan, dit kan zowel bij een fysieke praktijk of een online psycholoog. Een combinatie van deze twee werkt heel goed waardoor je afwisseling kan maken. Een online psycholoog heeft erg veel voordelen, zo kun je een stuk makkelijker afspraken maken en je kunt op deze manier dan ook een stuk makkelijker hulp krijgen. Als je heel druk bent of ploegendiensten draait is het erg lastig om telkens een gaatje te vinden bij een psycholoog.

 

L-psychology

 

Online therapie

Een online psycholoog is ontzettend handig, online therapie is dan vaker gebruikt dan verwacht. Als eerste zul je hoogstwaarschijnlijk een intake in het echt hebben. naarmate de tijd vordert kun je check ups doen met je online psycholoog. Je hoeft dan niet helemaal naar de praktijk en je hoeft ook geen aparte afspraak te maken bij de psycholoog. Je hoeft enkel online een afspraak in te plannen, zo kun je tussen je werk door of tijdens het reizen een afspraak maken met de online psycholoog. Als hij of zij merkt dat het echt niet goed gaat zal deze je adviseren toch weer even fysiek langs te gaan. als het goed gaat is online therapie een goede optie, het is dan fijn om even wat vragen beantwoord te krijgen of even wat tips te krijgen wat je kunt gaan doen. dit zorgt ervoor dat je makkelijker en sneller geholpen kan worden. je kunt bij de huisarts in gesprek gaan over een online psycholoog en deze kan je doorverwijzen. Momenteel zijn er niet heel veel psychologen die online te werk gaan je zult hier dus gericht op moeten zoeken.

Categorieën: Gezondheid

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *